a
Kancelaria Radcy Prawnego Klein zapewnia rzetelną pomoc radcy prawnego na terenie Śląska i Zagłębia w każdej sprawie z zakresu naszych usług:
  • - reprezentowania strony w sprawach z zakresu prawa cywilnego,
  • - pomocy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  • - obrony w sprawach karnych,
  • - współpracy w zakresie prawa handlowego i gospodarczego,
  • - doradztwa w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • - reprezentowania strony przed organami w zakresie prawa administracyjnego
Radca prawny Marta Klein jest absolwentem stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała już w czasie studiów prawniczych. Przez lata pracy w kancelariach prawnych, w tym kancelariach radcowskich i kancelariach adwokackich zaznajomiła się w praktyce z wieloma aspektami prawnymi w różnych dziedzinach i gałęziach prawa aktywnie przyczyniając się do rozwiązywania przedstawionych problemów na korzyść Klientów.
Radca Prawny Katowice ul. Modelarska 18 lok. 201

+48 32 730 26 46

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Menu
 

O Kancelarii

Radca KLEIN > O Kancelarii
a

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Klein świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym jak również przedsiębiorcom i jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej. Prowadzimy również obsługę organizacji pozarządowych – stowarzyszeń i fundacji.

Oferta kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, prowadzenie mediacji, reprezentację w postępowaniach sądowych we wszystkich instancjach oraz dochodzenie roszczeń na drodze egzekucyjnej. Ponadto oferujemy również stałą obsługę prawną przedsiębiorców.

Do każdego zagadnienia prawnego podchodzimy indywidualnie, w sposób wyczerpujący, gwarantując przy tym pełną poufność przekazanych nam informacji. Świadcząc usługi opieramy się na aktualnym stanie prawnym,  dorobku orzeczniczym i poglądach doktryny prawa dotyczących danego zagadnienia. Świadcząc pomoc prawną przykładamy bardzo dużą wagę do budowania trwałych i bliskich relacji z Klientami. Dbamy o ich interesy w sprawach bieżących, jak również reprezentujemy w postępowaniach sądowych i pozasądowych.

Jako jedna z nielicznych kancelarii radcowskich świadczymy pomoc prawną oskarżonym w postępowaniach karnych w charakterze obrońcy oraz oskarżycielom posiłkowym (pokrzywdzonym) w charakterze pełnomocnika.

Radca prawny Marta Klein jest absolwentem stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała już w czasie studiów prawniczych. Przez lata pracy zaznajomiła się z wieloma aspektami prawnymi w różnych dziedzinach i gałęziach prawa.